Dětské kolo Superior RACER XC 27 DB 15,5" (Superior)

id: 296

dostupnost: nedostupné

14 990Dětské sportovní 27,5“ kolo s novým hliníkovým rámem s vnitřním vedením a geometrii jsme zvolili tak, aby mladí jezdci získali správné návyky v ovládání kola. O pohodlí se stará vidlice Suntour se 100 mm zdvihem, převody 1x8 s dostatečným rozsahem jsou velmi intuitivní. Výhodou jsou hydraulické kotoučové brzdy Shimano, které nabízejí perfektní brzdný výkon i na mokru. Pohodlné doplňky ONE1 a italské sedlo Selle Royal posouvají komfort kola na vysokou úroveň. Pláště Schwalbe s univerzálním vzorkem jsou rychlé na asfaltu a v terénu jezdce podrží. Kolo je vhodné pro jezdce vysoké přibližně 140 – 160 cm.

HYDRAULICKÉ KOTOUČOVÉ BRZDY SHIMANO

Při každé cestě je dobré myslet na bezpečnost. Proto jsme kolo osadili kvalitními hydraulickými brzdami Shimano, které bezpečně zastaví i v těžších podmínkách. Brzdy mají díky hydraulice vysokou účinnost, kterou děti ocení při každé cestě z kopce. Díky tomu, že jsou brzdy hydraulické, je také jejich ovládání lehčí a pro menší ruku jednodušší. 

PRUŽINOVÁ VIDLICE SUNTOUR

Odpružení na tomto kole obstarává pružinová vidlice Suntour, díky které nebudou nerovnosti v lehkém terénu žádným problémeme. Hravě překoná polní cestu i dlažební kostky. Díky své konstrukci je vidlice prakticky bezúdržbová.

PŘESNÉ ŘAZENÍ SHIMANO

Pohon na kole zajišťuje sada Acera od značky Shimano. Ta zaručuje velmi vysokou spolehlivost a především velký rozsah převodů. Ten jezdci pomůže 8 rychlostmi překonat i náročnější stoupání a spolehlivost zajístí opravud minimální náklady na údržbu.

LEHKÝ HLINÍKOVÝ RÁM

Mimořádně lehký rám vyrobený z kvalitní slitiny dvakrát zeslabovaného hliníku. Geometrie rámu je uzpůsobena i na celodenní výlety. Určitě oceníte také vnitřní vedení všech kabelů, což ještě zlepší designovou stránku celého kola.podobné produkty:

Kde nás najdete

Cyklonovyjicin.cz
Masarykovo nám. 26/15
74101 Nový Jičín

Tel.: +420 776 246 622
IČ: 10859004